1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
         

Oferta

Polecane Produkty

OPCJA VIP. Błyskawiczny Czas realizacji. Nawet 24h od złożenia zamówienia.

Kiedy dojdzie przesyłka jeśli dziś dokonam zakupu?

Ocena użytkowników:  / 2
Zadając to pytanie prawdopodobnie zależy Ci bardzo na czasie. Standardowo czas realizacji zamówienia wynosi 3 dni. Do tego należy doliczyć czas dostarczenia przesyłki (szybkość przesyłek w tabeli poniżej). Nie ma prostej odpowiedzi kiedy przesyłka dojdzie, ponieważ na czas realizacji zamówienia wpływa kilka czynników, które są również zależne od kupującego. Polecamy również drugi poradnik, który może okazać się przydatny: "Jak kupować prezent w internecie żeby dotarł na czas?"

Czytaj więcej...

Jak mierzona jest wysokość statuetek i pucharów?

Ocena użytkowników:  / 0
Wysokość wszystkich produktów umieszczanych na postumentach mierzona jest tak samo. Podana wysokość w centymetrach dotyczy całego produktu np. statuetka Kolos razem z postumentem lub Puchar razem z postumentem. Nigdy nie podajemy wielkości produktu dla poszczególnych jego części np. figurka Kolos + postument. Poniższa grafika przedstawia schemat podawania wielkości dla wszystkich produktów.

Czytaj więcej...

Jak kupować prezent w internecie żeby dotarł na czas?

Ocena użytkowników:  / 0
Kupując prezent w internecie należy kierować się kilkoma zasadami, które zaoszczędzą nam niepotrzebnych nerwów lub rozczarowania. Beztroskie zakupy w internecie mogą się bardzo przykro skończyć, ponieważ wydamy przeznaczony budżet i zostaniemy bez podarunku. Specyficzny dla prezentów jest deadline czyli data wydarzenia. Dostawa zamówienia po jej przekroczeniu jest niepożądana przez klienta i w tym artykule postaramy się napisać kilka rad, dzięki którym unikniemy takiej sytuacji...

Czytaj więcej...

Jakim kurierem wysyłane są paczki?

Ocena użytkowników:  / 0

INPOST

Ile zapłacę za wysyłkę jeśli kupię więcej niż 1 produkt?

Ocena użytkowników:  / 0
Cena przesyłki dla kilku przedmiotów zależy od jej rodzaju. Poniższa tabela przedstawia standardowe ceny przesyłek oraz dopłat do kolejnych sztuk. Dla listów ceny mogą się różnić w zależności od wagi produktów, czasem cena może być niższa (medale), a czasem wyższa (puchary). Ceny przesyłek kurierskich są zawsze takie same 19zł (wyjątkiem są promocje) i jest to opłata jednorazowa bez względu na ilość produktów (paczki do 30kg).

Czytaj więcej...