O nas

O nas

W Redlamie uważamy, że najpiękniejsze są miłe gesty.

Uczynki, które powodują, że na twarzy ważnych dla nas osób pojawia się uśmiech i szczere wzruszenie.  Pielęgnując takie chwile, doceniając bliskich, współpracowników lub przełożonych wręczając im nagrodę lub podziękowanie za pracę lub wsparcie, miłość, dobro jakie od nich otrzymaliśmy pielęgnujemy więzi, tworzymy silniejsze relacje i tworzymy wokół nas piękniejszy świat. Wzmagamy pewność siebie  i zachęcamy do dalszego rozwoju. Czy to nie piękne?

Tworzymy więc produkty, które Wam w tym pomogą. Dodając do nich własną dedykację nadajecie jej indywidualny charakter, a obdarowany będzie mógł poczuć się naprawdę wyjątkowo

Redlama poleca się na prezent!
Redlama poleca się na święta!

Jesteśmy z Wami od 2011 r.

Nasza podróż rozpoczęła się w 2011 roku w pierwszy dzień wiosny. Zaczęliśmy pełni nadziei, że wprowadzając na rynek nasze produkty spełnimy konkretne oczekiwania. Nadzieja nie była płonna bo już pierwszy miesiąc był strzałem w dziesiątkę. Na ten moment produkty nadal cieszą się dużym zainteresowaniem dzięki czemu możemy się dalej rozwijać. Nasze statuetki z grawerem robią furorę na galach Oskarowych, eventach, ślubach i wszelkiego rodzaju uroczystościach okolicznościowych.

Szeroki wybór

Sukcesywnie rozszerzamy naszą ofertę o kolejne kategorie. Słuchamy Twoich potrzeb i uzupełniamy asortyment o produkty spełniające oczekiwania. Dzięki temu znajdziesz u nas statuetki, puchary na każdą okazję, a na Boże Narodzenie obdarujesz rodzinę lub znajomych pięknymi bombkami z dedykacją. Nie stoimy jednak w miejscu, każdego dnia zastanawiamy się czym jeszcze możemy Cię zaskoczyć.

Chcesz zamówić więcej takich samych statuetek różniących się jedynie tekstem?
W polu tekstu wpisz “prześlę napisy na [email protected]“, zamów odpowiednią ilość sztuk i napisy wyślij na wskazany adres e-mail.

Czas realizacji zamówienia to ok 2-3 dni robocze od wpłaty do wysyłki. Produkty są znakowane , więc musimy mieć czas na ich przygotowanie. Jeśli zamawiasz produkt bez nadruku, wysyłka nastąpi w przeciągu 1-2 dni roboczych. 

Podczas wyboru sposobu wysyłki istnieje możliwość wybrania opcji VIP za dopłatą. Wysyłka nastąpi następnego dnia po wpłacie, niezależnie czy produkt jest znakowany czy nie, wykonamy go w pierwszej kolejności :)

Tak prezentuje się przykładowe opakowanie, jeżeli chcesz je kupić zaznacz “TAK”.