Dostawa i płatność

Dostawa

Aby zapewnić wysoką jakość dostawy naszych przesyłek, oraz szybki czas dostawy korzystamy z usług firmy Inpost. Zarówno paczkomaty jak i przesyłki kurierskie wysyłane są za pomocą tego przewoźnika.

Przy każdym zakupie powyżej 500 PLN dostawa jest BEZPŁATNA. Dla zamówień o wartości niższej niż 500 PLN opłata za doręczenie przesyłki wynosi 18zł za przesyłkę kurierską i 13 zł za wysyłkę paczkomatem. Za możliwość płatności przy odbiorze naliczana jest opłata dodatkowa w wysokości 5 PLN.

Pamiętaj, że przyjęcie przesyłki niesie za sobą pewne zobowiązania wynikające z regulaminu. Przed odebraniem paczki, zapoznaj się proszę z sekcją Reklamacje na naszej stronie i postępuj zgodnie z procedurami określonymi w tej zakładce

Płatność

Nasz sklep oferuję błyskawiczne i bezpiecznie płatności za zamówienia. Dzięki pośrednictwie Przelewy24 mogą Państwo wygodnie i szybko opłacić zamówienie, a my nie musimy czekać na księgowanie przelewu między bankami i od razu możemy rozpocząć realizacje zamówienia.

Chcesz zamówić więcej takich samych statuetek różniących się jedynie tekstem?
W polu tekstu wpisz “prześlę napisy na [email protected]“, zamów odpowiednią ilość sztuk i napisy wyślij na wskazany adres e-mail.

Czas realizacji zamówienia to ok 2-3 dni robocze od wpłaty do wysyłki. Produkty są znakowane , więc musimy mieć czas na ich przygotowanie. Jeśli zamawiasz produkt bez nadruku, wysyłka nastąpi w przeciągu 1-2 dni roboczych. 

Podczas wyboru sposobu wysyłki istnieje możliwość wybrania opcji VIP za dopłatą. Wysyłka nastąpi następnego dnia po wpłacie, niezależnie czy produkt jest znakowany czy nie, wykonamy go w pierwszej kolejności :)

Tak prezentuje się przykładowe opakowanie, jeżeli chcesz je kupić zaznacz “TAK”.