1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
         

Oferta

Polecane Produkty

OPCJA VIP. Błyskawiczny Czas realizacji. Nawet 24h od złożenia zamówienia.

Kiedy dojdzie przesyłka jeśli dziś dokonam zakupu?

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

Zadając to pytanie prawdopodobnie zależy Ci bardzo na czasie. Standardowo czas realizacji zamówienia wynosi 3 dni. Do tego należy doliczyć czas dostarczenia przesyłki (szybkość przesyłek w tabeli poniżej). Nie ma prostej odpowiedzi kiedy przesyłka dojdzie, ponieważ na czas realizacji zamówienia wpływa kilka czynników, które są również zależne od kupującego. Polecamy również drugi poradnik, który może okazać się przydatny: "Jak kupować prezent w internecie żeby dotarł na czas?"

  • Pierwszym i podstawowym czynnikiem wpływającym na czas realizacji zamówienia jest poprawność danych przekazanych przez klienta. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji jeśli będą nieścisłości w adresie, brak numeru telefonu, błędy lub brak treści do wykonania tabliczek. Pamiętaj, aby dołożyć staranności podczas wypełniania wszystkich pól w procesie zamawiania, to może wydłużyć niepotrzebnie czas realizacji!
  • Drugim czynnikiem jest wybór rodzaju płatności. W przypadku przelewu bankowego wszystko zależy kiedy kupujący wykona przelew i jak długo będzie trwała procedura jego księgowania. Przy płatności przy odbiorze tego problemu nie ma, dlatego jeśli wszystkie dane dotyczące zamówienia są poprawnie podane (adres, numer telefonu, treść, numer wzoru) to zamówienie od razu otrzymuje status do realizacji i w ciągu 24h powinno być wykonane i wysłane.
  • przelew bankowy  - Realizacja rozpoczyna się w momencie zaksięgowania płatności na koncie i trwa 24h
  • płatność przy odbiorze  -  Realizacja rozpoczyna się w momencie przyjęcia zamówienia i trwa 24h
  • Trzecim czynnikiem jest wybór rodzaju przesyłki. W zależności od tego jaka przesyłka zostanie wybrana czas dostarczenia zamówienia będzie krótszy lub dłuższy.
 Rodzaj wysyłkiKlasyfikacja RedlamyCzas dostarczenia (według dostawcy)
 Przesyłka Kurierska bardzo szybka 1 dzień
 List Polecony Priorytetowy szybka 2 dni
 List Polecony Ekonomiczny wolna 4-5 dni
  • Pamiętaj, że w okresach przedświątecznych (7-10 dni do święta) zamówień jest najwięcej i większość kupujących zgłasza prośbę o szybką realizację. Niemożliwe jest spełnienie wszystkich próśb, dlatego w takich okresach zamówienia realizowane są według kolejności zgłoszenia zamówienia oraz stadardowe 24h może wydłużyć się do 48h lub 72h w zależności od ilości zamówień.